Hitachi LP-WU9100B 10000 Ansi Lümen Lazer Projeksiyon Cihazı
Yorum Yap / Yorumları Oku
Yorum Yap / Yorumları Oku
%20
0,00 TL
0,00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
Stok Kodu
Havale indirimi
%3 havale indirimi
Stok Sorunuz
Teklif İsteyin
Teklif verebilmemiz için aşağıdaki alanları dikkatlice dolduralım.
Hizmetler
Tesise Ait Bilgiler
Biz Sizi Arayalım
www.elektroniksatis.com müşteri hizmetlerinin sizlere ulaşmasını istermisiniz?
Hitachi LP-WU9100B 10000 Ansi Lümen Lazer Projeksiyon Cihazı Konferans Salonlarında, Tiyatro Salonlarında, Kültür Merkezlerinde, Okullar da, Kültür ve Sanat Merkezlerinde, Üniversitelerde, Ev Sineması, Maç Yayınları, Fuar Organisazyonları, Toplantı Salonları, Spor Salonları, Spor Organisazyonları, Konser Organisazyonları, Açık Alan Tanıtım Reklam Uygulamaları, Havaalanları, Otobüs Terminalleri ve çeşitli eğlence mekanlarında kullanılmaktadır. 10000 ansi lümen, WUXGA 1920 x 1200 çözünürlükte, 500 x 216 x 576 mm boyutunda ve 28 kg ağırlığındadır.
Panel Boyutu 1 Çipli DLP 17mm (0.67 ")
Işık kaynağı Lazer
Çözünürlük WUXGA (1920 x 1200)
Işık Çıkışı (Parlaklık) ANSI Lümen 10.000 (Normal)
Kontrast Oranı 30,000: 1
Lens Değiştirilebilir, dahil değildir
Sistem Ömrü (Saat) 20,000
Lens yakınlaştırma Güçlü Yakınlaştırma x 1.5 (SD-903 kullanarak)
Lens odaklama Güçlü Odak
Lens Kayması Elektrikli Lens Değiştirme
Atış mesafesi 1,8 - 21,4m (GENİŞ) / 2,7 - 31,9m (TELE) (SD-903 kullanarak)
Çapraz ekran boyutu 50 - 600 "(SD-903 kullanarak)
Dijital giriş HDMI x 2, DVI-D x 1, SDI BNC x 1, HDBaseT x 1
Analog Giriş 15-pinli D-Sub büzülme x 1, 5 BNC x 1
Video çıkışı SDI BNC x 1
Güç kaynağı AC 100V - 130V (50 / 60Hz), AC 200V - 240V (50 / 60Hz)
Çalışma Gücü Tüketimi 1240W
Bekleme güç tüketimi 0,5W'dan daha az