Euchips PX706-1050 DMX 512 Power Led Driver
Yorum Yap / Yorumları Oku
Yorum Yap / Yorumları Oku
%5
4.304,41 TL
4.530,96 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
* 1.520,89 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Stok Kodu
Havale indirimi
%3 havale indirimi
Dikkat Sınırlı stok
Stok Sorunuz
Teklif İsteyin
Teklif verebilmemiz için aşağıdaki alanları dikkatlice dolduralım.
Hizmetler
Tesise Ait Bilgiler
Biz Sizi Arayalım
www.elektroniksatis.com müşteri hizmetlerinin sizlere ulaşmasını istermisiniz?
Profesyonel Uygulamalarınızda Güvenilir Seçim.
Marka Model : Euchips PX706-1050 Led DMX Dimmer Kontrol
Çıkış Voltajı : 3 - 42VDC
Giriş Voltajı : 12 - 48VDC
Çıkış Akımı : 1050mA 4 kanal
Giriş Akımı : 4A
Çalışma Sıcaklığı : -20°C - 40°C
Boyut : 167 x 51 x 24.5 mm