B&C 15PZB100 15' - 38 cm Woofer Çıplak Hoparlör
Yorum Yap / Yorumları Oku
Yorum Yap / Yorumları Oku
%30
24.855,60 TL
35.508,00 TL
Fiyatlara KDV dahildir.
* 8.782,31 TL den başlayan taksitlerle!!
Marka
Stok Kodu
B&C 15PZB100
EAN-13
Garanti Süresi
24 Ay
Havale indirimi
%3 havale indirimi
Dikkat Sınırlı stok
Stok Sorunuz
Teklif İsteyin
Teklif verebilmemiz için aşağıdaki alanları dikkatlice dolduralım.
Hizmetler
Tesise Ait Bilgiler
Biz Sizi Arayalım
www.elektroniksatis.com müşteri hizmetlerinin sizlere ulaşmasını istermisiniz?
B&C 15PZB100 15' - 38 cm Woofer Çıplak Hoparlör. Hassasiyet 97 dB'dır. 700Watt'da çalışmaktadır. 1400 W sürekli bir program güç kapasitesine sahiptir. 100 mm (4 inç) alüminyum ses bobini bulunmaktadır. 40 - 2000'de çalışmaktadır. düşük güç sıkıştırma için havalandırmalı ses bobini boşluğu, Optimize edilmiş uygunluk Çift silikon örümcek Neodimyum mıknatıs çok hafif ama güçlü motoru bulunmaktadır. Net ağırlığı 11 kg'dır B&C 15PZB100 15' - 38 cm Woofer Çıplak Hoparlör'ini internet satış sitemizden satın alabilirsiniz.
Marka / Model : B&C 15PZB100 15' - 38 cm Woofer Çıplak Hoparlör
Nominal Çap : 380 mm 15 inç
Nominal Empedans : 8 Ω
Minimum Empedans : 6,4 Ω
Hassasiyet : 97 dB
Frekans Aralığı : 40 - 2.000 Hz
Ses Bobin Çapı : 100 mm 4 inç
Çapı : 393 mm 15.5 inç
Civata Daire Çapı : 374 mm 14.7 inç
Sürekli Güç Kullanma : 1400 Watt
Nominal Güç Kullanma : 700 Watt
Malzeme : Bakır
Gövde Malzemesi : cam Elyaf
Bobin Derinliği : 21 mm 0.83 inç
Manyetik Boşluk Derinliği : 9 mm 0.35 inç